• Instal
  • Instal
  • Instal

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Instal Toruń Sp.J. rozpoczęło działalność w 2002 r. na bazie firmy z 50-letnim doświadczeniem w branży instalacyjnej i posiada ugruntowaną wieloletnią pozycję lidera na rynku budowlanym w kraju. Od samego początku firma stawia na jakość, doskonalenie wykonywanych usług oraz dynamiczny rozwój. Przede wszystkim jakość i terminowość wykonywanych prac powoduje zaproszenie firmy do uczestnictwa w prestiżowych projektach.

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Instal Toruń Sp. J. zatrudnia doświadczoną kadrę techniczną. Załoga składa się z wysokiej klasy wykwalifikowanych specjalistów realizujących nawet trudne i skomplikowane zadania i inwestycje.

Firma dysponuje kompletnym sprzętem, taborem samochodowym oraz warsztatem do produkcji prefabrykatów wentylacyjnych. Swoim klientom zapewniamy wysoką jakość i zadowolenie, a przede wszystkim gwarancję świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom Państwa posiadamy wymagane ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Właściciele firmy oraz kadra techniczna są uprawnieni do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej oraz są członkami Kujawsko-Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa.